Bize Ulaşın

CRM PROGRAMI ANKET YÖNETİMİ İLE MÜŞTERİLERİNİZİN ÜRÜN VE SERVİSLERİNİZ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİ KAYIT ALTINA ALIN

Anket formları müşteri elde tutma oranınızı arttırdığı gibi yeni müşteri kazanımında da etkin rol oynamaktadır. Ürün ve hizmetleriniz hakkında müşteri görüşleri ürünlerin geliştirilmesi ve hizmet memnuniyetlerinin arttırılmasında çok önemli bir etken.

Firmaların kendilerini geliştirme amacı ile hem ürünleri hem de şirket yapıları ile ilgili eksiklikleri görmenin en önemli yöntemlerinden biri ise anket çalışmalarıdır. CRM üzerinde yer alan gelişmiş anket formu ve yapısı ile ürün ve servisleriniz hakkında müşterilerin fikirlerini kayıt altına alabilir ve müşterilerden gelen bu geri bildirimleri derecelendirebilirsiniz. Anket Tasarım ekranları üzerinden oluşturduğunuz formları müşterilerinize Anket Yönetimi üzerinden mail ile gönderip sonuçlarını CRM Programı üzerinde raporlayabilirsiniz.

Anket tasarım ekranlarında oluşturacağınız anket soru tipleri (Tek Satırlı Açık Soru , Çok Satırlı Açık Soru , Açılır Liste , Liste Tekli Cevap , Liste Çoklu Cevap , Tarih , Sayı vb.)  ile müşterilerinizin görüşlerini etkin bir şekilde kayıt altına alabilir ve müşteri kartlarının altında listelersiniz. Oluşturacağınız sorulara göre anket skor ve anket puanları oluşturup sonuçlarına göre yapılan anketin içeriğini ölçümleyebilirsiniz. Anket formları üzerinden kontrol listeleri ( Servis Kontrol Listesi , Personel Ekipman Listesi , Evrak Listesi , Envanter Listesi vb.) oluşturup listelerdeki eksiklikleri belli bir düzende takip ederek takibini sağlarsınız. 

Müşterilerinizin yanı sıra günümüzde firma performansları çalışanlarınızın memnuniyeti ile doğru oranda da artmaktadır. Çalışanların mutlu oldukları şirketlerde daha uzun sürelerde ve daha yüksek verimlilikte çalıştıkları kaçınılmaz bir gerçektir. Peki çalışanlarınızın şirketinizde ne kadar mutlu olduğunu biliyor musunuz? Şirketinizde nelerden memnun olduklarını? Ya da ürünleriniz ile ilgili firma çalışanlarınızın bilgi seviyesini ölçebiliyor musunuz?

Gelişmiş raporlama sistemi ile anket sonuçları en doğru şekilde raporlanır. Dönemsel olarak personellerinize yaptığınız memnuniyet anketleri ve anket sonuçlarının raporlanması ile çıkan analizler sonucunda firmanızın sürekli gelişimi için aksiyon planları oluşturabilirsiniz.

ANKET VE ANKET FORM YÖNETİMİNİN ÖZELLİKLERİ

Anket formu hem Web uygulaması üzerinden hem de Mobil CRM üzerinden yapılabilmektedir. Bu şekilde istenilen her yerden her an anket çalışması yapılabilir. 

  • Saha ekipleriniz firma ya da müşteri ziyaretinde iken oluşturduğunuz anketleri CRM Programı üzerinden tamamlayabilir. 
  • Anket Soru Tipleri içerikleri Tek Satırlı Açık Soru , Çok Satırlı Açık Soru , Açılır Liste , Tekli Cevap , Çoklu Cevap , Tarih , Sayı şeklinde oluşturulabilir. Farklı müşteri kategorileri ve şirket içi departmanlar için farklı içerikli anketler ve anket formları atayabilirsiniz. 
  • Anket sorularına puan vererek anket skorlarınızı ve sonuçlarınızı raporlayabilirsiniz. 
  • Anket skorlarına göre örnek memnuniyet seviyesi düşük çıkan bir anketi dolduran müşterinin memnuniyet seviyesini arttırmak amacıyla otomatik görev atamaları yaparak ilgili sonuçlar için iş akışları oluşturabilirsiniz.
  • Anketleri dönemsel ya da bir işin durumuna göre (Görev Tamamlama, Teklif Gönderme, Sipariş Oluşturma, Ürün Teslimatı, Sözleşme Kayıt Oluşturma, Şikayet Çözümü vb.)  müşteri kartı üzerinden manuel ve otomatik bir şekilde ilgili kişiye gönderilecek şekilde planlayabilir ve tamamlanan anketlerinizi müşteri kartı üzerinde raporlarsınız. 
  • Mail ortamında gönderilen anket formu örneklerini, müşterileriniz CRM Portalı üzerinden bağlanarak doldurduktan sonra doldurulan anketin sonuçlarını ilgili müşteri altında kayıt altına alırsınız.
  • Müşteri tarafından doldurulan anketi tamamlayan müşterilerinize belirlediğiniz tasarımla otomatik teşekkür bildirimleri (Mail ya da SMS) gönderebilirsiniz. 
  • CRM ‘in etkin raporlama sistemi ile anket sonuçları isteler halinde, grafiksel olarak, akış diyagramları şeklinde ya da tasarımını sizin belirlediğini şekilde raporlanır.
Ürün Talep Formu
Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?