Bize Ulaşın

E-ticaret Entegrasyonu ile Satışlarınız Kolaylaşsın

İnternet dünyasındaki dönüşüm ile e-ticaret entegrasyonları her geçen gün daha da önemli bir noktaya taşınıyor. Mikro Yazılım AŞ iş ortağı olan Neprotech olarak, mağazaların ve mağaza açmaya aday girişimcilerin işini kolaylaştırmak adına gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla farkımızı yansıtıyoruz. Dijital dünyanın bütün ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplama hedefi ile çözüm odaklı seçenekleri ortaya koyarken e-ticaret dünyasına yeni bir soluk getiriyoruz.

Türkiye’nin en çok kullanılan e-ticaret oluşumları olan Hepsiburada, Gittigidiyor, n11 ve Trendyol’daki mağazalarınızın entegre bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Peki, bu entegrasyon ile ne tür ayrıcalıklar elde etmenizi sağlıyoruz? Gelin hep birlikte size e-ticaret entegrasyonu ile sunduğumuz birbirinden özel ayrıcalıklara bir göz atalım!

Ürün Yükleme Kolaylığı

Pazaryeri entegrasyonu olarak da bilinen e-ticaret entegrasyonu ile mağazaların elde ettiği en büyük avantajlardan bir tanesi de ürün yüklemedir. Bazı mağazaların binlerce ürünü sayfalarında listeledikleri veya listelemeye hazırlandıkları bilinir. Bu durumda ürün fotoğrafı, ürün açıklaması ve fiyat kısımlarının tek tek girilmesi günler hatta haftalar alabilecek zorlu bir süreçtir. Peki, bu durumu 4 farklı platform için gerçekleştirdiğinizi düşünün!

Neprotech olarak sunduğumuz e-ticaret entegrasyonu sayesinde 4 farklı pazaryerinde ürünlerinizi tek tek girmek yerine entegrasyon ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Böylelikle ürün yükleme noktasında hata oranını minimize edebileceğiniz gibi zamandan tasarruf etme ayrıcalığını da yaşayabileceksiniz.

Stok Takibi Kolaylığı

e-ticaret üzerinden satış gerçekleştiren mağazalar için en büyük zorluklardan bir tanesi de stok takibidir. Çünkü 4 farklı pazaryerinde aynı ürünü satan mağazalar satışları kontrol etmede zorluk yaşarken ürünlerin tükenip tükenmediğini anlık olarak kusursuz bir şekilde görüntüleyemezler. Her ürün için de günlük stok sayımı yapmanın ciddi bir iş yükü anlamına geleceği düşünüldüğünde stok takibini kolaylaştıran pazaryeri entegrasyonlarından yararlanmak gerekecektir.

Neprotech kalitesi ile sunduğumuz entegrasyon çözümlerinde stoku tükenen ürünün satılması sorununu ortadan kaldırıyoruz. 4 farklı pazaryerinde aynı anda satılmak üzere olan ürün ile ilgili kısa sürede stok uyarısı vererek müşterilerin hemen bilgilendirilmesine olanak sağlıyoruz. Bu yol ile hem mağaza olarak yaşayacağınız sorunu ortadan kaldırıyor hem de müşteri memnuniyetinde harika bir seviye yakalamanızı sağlıyoruz.

Sipariş Takibinde Kaliteli Çözümler

Farklı pazaryerlerinden gelen siparişleri doğru bir şekilde yönetmek için ya bütün gününüzü bilgisayar başında sipariş ekranı önünde geçirmeniz ya da bu işe özel çalışanlar ayırarak personel verimliliğinden feragat etmeniz gerekir. İlk etapta aklınıza sadece bu iki çözüm geliyor değil mi? Neprotech olarak bu iki seçeneğin dışında bir alternatif ile siparişler oluşturulduğu anda haberdar olmanızı sağlıyoruz.

E-ticaret entegrasyonunun bu çok özel ayrıcalığı yönetsel problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlarken aynı zamanda siparişlerin vakit kaybetmeden işlenmesini de mümkün kılar. Birkaç saniye içerisinde sipariş yönetimini gerçekleştirmenizi sağlayan bu enfes entegrasyon ile 4 farklı pazaryerindeki satışlarınızı kontrol edebileceksiniz.

Fatura Takibi ve İşleme Ayrıcalığı

İnternet satışlarınızı gerçekleştirdikten sonra siparişlere dair faturaların kesilmesi ve ürünün içerisine yerleştirilmesi elzemdir. Peki, günde yüzlerce ürün satan ve her satışı da farklı bir pazaryerinden gerçekleştiren bir marka olarak bu durumu nasıl kontrol altına alabilirsiniz?

Neprotech size faturalarınızı kolaylıkla takip edebileceğiniz ve ürünlerle ilişkilendirebileceğinin enfes bir entegrasyon deneyimi yaşatıyor. Farklı pazaryerlerinde satılmış olsa dahi ürünlere dair faturaları saniyeler içerisinde hazırladıktan sonra saniyeler içerisinde yazdırarak kullanıcılara iletebilirsiniz. Bu sayede elde edeceğiniz avantaj sadece fatura kontrolünü yapmak değil aynı zamanda tasarruf etmek de olacaktır.

Neprotech ile Harika İşbirliğine Hazır mısınız?

Mikro Yazılım AŞ iş ortağı olmanın da verdiği güç ile birbirinden değerli çözümler ortaya çıkaran Neprotech, pazaryeri entegrasyonu dendiğinde en başarılı seçenekleri sunar. Bu anlamda kalite ve sürdürülebilir başarıda görülmemiş imkanlar sağlayan markamız sektör fark etmeksizin e-ticaret aracılığı ile satış gerçekleştiren hemen herkes için harika çözümler ortaya çıkarmaktadır.

Siz de birbirinden değerli çözümlerin bir parçası olarak kaliteyi yakalamak adına pazaryeri entegrasyonuna bir göz atmalısınız. Zaman, bütçe ve emek konusunda çok büyük tasarrufa olanak sağlayan bu sistem kaliteyi de göz ardı etmez. Üstelik sürekli güncelleme ve yeniliklerle kullanıcıların işine yarayacak çözümleri de asla ihmal etmez. Yoksa siz hala bu değerli çözüme bir göz atmadınız mı?

Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?