Bize Ulaşın

SATIŞA GİDEN YOLDA FIRSATLARI YAKALAYIN, CRM PROGRAMI İLE SATIŞLARI KAÇIRMAYIN

 CRM’in fırsat yönetim sistemleri ile satışın başladığı andan bittiği zamana kadar  geçen sürede, potansiyel ve mevcut müşterilerinizden gelen tüm taleplerini kayıt altına alır ve satış süreçlerini yönetirsiniz.

Fırsat Tanımlama

CRM Fırsat Yönetimi, aktivite, görev, müşteri, ürün, teklif, sipariş ve sözleşme gibi diğer modüller ile bütünleşik bir yapıda çalışmaktadır. bir fırsatlar üzerinden tekliflerinizi oluşturabilir, fırsat ile ilgili notlarınızı kaydedebilir, görev atamaları ve planlamalarınızı yapabilirsiniz. Firmalara birden fazla fırsat kaydı bağlayabilirsiniz. Fırsat kayıtlarına, başlangıç/ bitiş tarihini, satış yöneticisini, fırsatın tipini, aşamasını durumunu, konusunu, hangi ürünler ile ilgili olduğun, tahmini gelir bilgilerini ve fırsat olasılıklarını tanımlayabilir ve takip edebilirsiniz.

Fırsat Aşamaları

Fırsatlarınızı aşamalandırarak süreçlerinizi netleştirebilir ve satışlarınızı belli bir sistematik içerisinde yönetebilirsiniz. Tanımladığınız aşamalar ile satışa dönüşme olasılıklarını eşleştirebilir ve oluşan oranlara göre açık olan fırsatlarınızdan elde edeceğiniz tahmini geliri hesaplayabilir ve raporlayabilirsiniz. Fırsatın satışa dönüşme oranlarını, aşamaları ile takip etme olanağı sağlamaktadır. Müşteriniz ile ilk tanıştığınız andan itibaren ilk temas, görüşme, ziyaret,demo ürün, ürün, teklifsipariş ve sözleşme süreçlerini etkin bir şekilde yönetirsiniz.

Fırsat Üzerinde Görev Ve Aktivite Yönetimi

 

Fırsatın tamamlanma sürecine kadar ilgili yapacağınız ya da tamamladğınız işleri görev ve aktiviteler ile yönetebilir, fırsat üzerinde kayıtlarını tutabilir, planlayabilir ve raporlayabilirsiniz. 

CRM’in Dinamik Takvim Yapısı ile takvim üzerinde fırsata bağlı görevlerinizi planlayabilir ve iş takiplerinizi yapabilirsiniz. İlgili görevler size bildirimler ya da epostalar aracılığıyla hatırlatılır.

Fırsat Sonuçları

CRM Fırsat Yönetimi, fırsatın kazanılma veya kaybedilme durumları arasında süreç kıyaslamaları yaparak satışa dönüşme oranlarını raporlar, satışın kaybedilme risklerini ve tehditlerini öncesinde belirlemenize yardımcı olur. Kazanılan ve kaybedilen fırsatların aşamaları sırasında avantaj ve dezavantajlarının tespit edilmesi ve doğru kaynaklar ile yönetilmesini sağlar. Satış Fırsat Yönetimi ile açık durumda olan, kazanılan, kaybedilen ya da kapalı olan tüm fırsatların kayıtlarını yapar ve durumlarını takip edersiniz. Fırsat için kullandığınız tüm dokümanları fırsatların altına kaydeder ve dijital arşivleme ile saklayabilirsiniz
Ürün Talep Formu
Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?