Bize Ulaşın

BAŞARIYA GİDEN YOLDA İŞ SÜREÇLERİNİZİ ETKİN BİR ŞEKİLDE YÖNETMEK İÇİN CRM GÖREV PLANLAMA VE GÖREV YÖNETİM SİSTEMİ ELİNİZİN ALTINDA

CRM eksiksiz bir CRM Uygulaması olduğu gibi departmanlar, ekipler ve kişiler arasında görev ve iş emri ataması yapılmasını sağlayan dinamik bir sisteme sahiptir. Günümüz iş hayatının en büyük problemlerinden biri de çalışanların dönemsel olarak görev yönetimlerini ve planlamalarını sağlıklı yapamaması, görevleri zamanında tamamlayamaması ve takip edememesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda bu süreçlerin diğer çalışanlar tarafından izlenememesi ve takip edilememesi ise farklı bir sorun oluşturmakta, çalışanlar tarafından iş süreçlerinin birbirinden bağımsız şekilde takip edilmesine sebep olmaktadır.

CRM Görev Yönetimi ve Takibi ile çalışanlar takvimlerine bağlı olarak kendi görevlerini oluşturabildikleri gibi farklı ekip yada iş arkadaşlarına da takip ettikleri konular ile ilgili görev ve iş emri ataması yapabilirler. Görev ve iş emri ataması bir kişiye yapıldığı gibi birden fazla kişiye ya da bir ekibe de yapılabilir. Görevlerin başlangıç ve bitiş tarihleri girilerek etkin bir planlama yapılabilmekte ve aynı zamanda takvimler üzerinden ilgili planlamalar takip edilebilmektedir. Görevlere termin tarihleri atanarak, kullanıcıların termin süreleri dahilinde kendi görevlerini planlaması da sağlanmaktadır.  Zamanında tamamlanan ya da tamamlanmayan görevlerbildirimler ile ilgili kişilere, yöneticilere ve takipçilere iletilir.

Kayıtlar üzerinde görevlerin yönetilebilmesi için bildirim, başlangıç, bitiş, termin ve tamamlanma tarihlerine göre zaman algoritmaları kurgulanarak satırlara uygulanacak renkler ile alarm yapıları oluşturulabilir, görevlerin raporlar üzerinden görsel olarak izlenebilmesi sağlanır.

Yöneticiler ve takipçiler tarafından görev dağılımları an ve an kontrol edilebilir, görev açıldığında ve tamamlandığında mobil cihazlarına gönderilen bildirimler ile eksiksiz bir iş takip olanağı sağlanır.

CRM GÖREV YÖNETİMİ VE GÖREV TAKİP YAPISININ FAYDALARI NELERDİR?

 • Çalışanlar günlük, haftalık ya da aylık olarak görevlerini oluşturabilir ve izleyebilirler. 
 • Günlük işlerini çok daha verimli bir şekilde yönetir ve takip edebilirler.
 • Birbirine bağlı ve biri bittiğinde diğerinin başladığı işler kolay ve pratik bir şekilde takip edilir ve iş akışları oluşturulur. 
 • Bir görev ya da iş tamamlandığında takip eden göreve başlanması gerektiği kişiye giden bildirimle hatırlatılır ve otomatik görevler tanımlanarak süreçler kolaylaştırılır.
 • Yöneticiler görev takviminden ekiplerinin günlük, haftalık ve aylık görev planlamalarını görebilir, görevlerini revize edebilir ya da yeni görevler ekleyebilirler. 
 • CRM Görev Yönetimi ile etkin bir planlama ve iş yönetimi gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.
 • Sahadaki çalışanlar, merkezdeki çalışanlara CRM Mobil Uygulamaları aracılığıyla iş süreçleri için görev ve iş ataması yapabilirler. 
 • Görev Takip Yapısı ile hızlı ve kolay, erişilebilir aynı zamanda etkin bir şekilde kontrol edilebilir bir iş planlaması gerçekleşir. 
 • Hiçbir görev atlanmadığı gibi etkileşimde olduğunuz firmaların iş süreçlerini takip etmenize ve müşteri memnuniyetinin artmasına olanak sağlanmaktadır.
 • Oluşturulan görevlerin zaman bitiş tarihlerini hatırlatmak amacıyla belirlen zaman kısıtlarına göre hatırlatıcılar oluşturulabilir ve  Mobil CRM üzerinden oluşturan ve yönetici cc’li bildirim ve epostalar gönderilir. Bu şekilde etkin bir şekilde görev iş takibi sağlanır.
 • Oluşturulan görevlerin zaman bitiş tarihlerini ve durumlarını izlemek amacıyla, ilgili kayıtlar üzerinde alarmlar oluşturularak belirlenen zaman kısıtlarına ve görev durumlarına göre satırlarda farklı renklendirmeler yapılır. Bu renklere göre kullanıcılar ilgili kayıtlar üzerinden görevin durumunu izleyebilirler.
 • Görev kayıtlarının altlarına to do‘lar açılarak, görevin iş süreçleri görev kırılımları ile izlenmektedir.
Ürün Talep Formu
Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?