Bize Ulaşın

Mikro Asistan Hizmetini Neden Bizden Almalısınız ? 

Mikro Yetkili Satıcı Neprotech Bilgi Teknolojileri'ni tercih eden işletmeler yalnızca iyi bir Mikro iş yazılımı satın almakla kalmıyor. Kurumsallaşma, Dijitalleşme ve e-Dönüşüm yolunda sürdürülebilir adımlar atmayı kolaylaştıran Neprotech Mikro Bayi, uzman ekipleri ile iş veriminde artış ve ölçeklenebilir büyüme imkânına kavuşan şirketleri, aynı zamanda Neprotech'in başarısını kanıtlamış kapsamlı destek hizmetleriyle işlemeleri her zaman güvence altına işlerini yönetiyor.

Neprotech Bilgi Teknolojileri olarak İstanbul İlinin tamamına Mikro Asistan Hizmeti veren uzman kadromuz ile her an müşterilerimizin yanındayız. Bu merkezlerdeki arkadaşlarımız ise her ürünümüz için en üst seviye teknik bilgiye sahip çözüm odaklı olmak ile birlikte kadromuzda Grafik Tasarım , Yazılım Mühendisi , Serbest Muhasebeci Mali Müşavit Gibi Konularında uzman arkadaşlarımız bulunmaktadır.

Aynı zamanda Neprotech bir çok STK kuruluşlarında yer almaktadır. Firmaların iş süreçleri doğrultusunda kuruluş, destek, satış ve satınalma gibi bir çok alanda partnerleri ile hizmet vermektedir.

 

 

 

Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?