Bizi Arayın
Bize Yazın
Bize Ulaşın

Mikro Yazılım Evi Run, Jump Ve Fly Ürünlerinin olmazsa olmazı Mikro Teknik Destek Servis Hizmetidir. Kullanmakta olduğunuz işletim sisteminden, elektrik kesintilerinden ya da Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly güncelleme işlemlerinden doğan teknik bir sorunla karşılaştığınızda 7/24 ulaşabileceğiniz Mikro Teknik Servis Destek hizmetimiz ile işinizde kesinti yaşamadan sürdürebilirliğin keyfini sürebilirsiniz. 

İstanbul İli Yaygın Mikro Teknik Servis Destek Ağı

Neprotech, Olarak Mecidiyeköy,Şişli,Beşiktaş,Beyoğlu,Maslak gibi başlıca iş alanı bölgelerinde Mikro Teknik Destek Servisi Hizmetimiz İle Teknik Servis Ofisimizde her an müşterilerimizin yanındayız. Bu ofisteki arkadaşlarımız ise her ürünümüz için en üst seviye teknik bilgiye sahip çözüm odaklı profesyoneller. Kısacası siz bize ulaşın biz sorununuzu en kısa sürede çözelim.

Mesai Saatlerinde Bir e-posta ya da Telefon Mesafesindeyiz

Bize mesai saatlerimiz dahilinde +90 538 025 25 09 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz. Ya da dilerseniz www.neprotech.com adresindeki Mikro Asistan bölümü sekmesinden bize yazabilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz acil sorunları çözmek için en hızlı yollardan biri olan bu Mikro Yazılım Evi Destek Hattı, hafta içi 09.00-18.00, cumartesi günleri ise 09.30-14.00 saatleri arasında kesintisiz hizmet sunuyor.

Doğru Teşhis Her Zaman Kazandırır

  • Mikro Yazılım Evi Ürünlerindeki Sorunun nereden kaynaklandığını bildiğinizden emin olun ve mümkünse sorun yaşadığınız modül, ekranınızda açık durumda bulunsun.
  • Mikro Teknik destekteki arkadaşlarımızın söyleyeceklerini not etmenizde fayda olacaktır. Bu yüzden yanınızda mutlaka kalem ve kağıt bulundurun. Böylece Mikro teknik destekte size yardımcı olan arkadaşımızın verdiği bilgileri, daha sonra notlar halinde çalışma arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.
  • Telefon görüşmesi başladığı andan itibaren daha iyi destek alabilmek için telefonda görüştüğünüz servis yetkilimizin ismini mutlaka not edin.
Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.