Bize Ulaşın

Kurumsal ve ticari yazılım üreticisi Mikro Yazılım Bayisi Neprotech Bilgi Teknolojileri. "Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası" çerçevesinde hayata geçirdiği işbirliği ile Mikro Yazılım Evi Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ürünlerini kullanan ve büyümek isteyen şirketlere e-ticaretin önünü açarak büyümelerini desteklemeyi hedefliyor. Mikro Yazılım kullanan ve büyümek isteyen şirketler, Mikro Yazılım önde gelen bayilerinden Neprotech Bilgi TEknolojileri işbirliği ile kendilerine sunulan avantajlı e-ticaret paketi sayesinde, kolayca e-ticaret sitelerini açıp satışa başlayabilecek.

Sunulan avantajlar arasında şunlar yer alıyor: Şirketler bir günde e-ticaret sitesi açıp satışlara başlayabiliyor. Bulut e-ticaret altyapısının gücü ile güncel ve güvenli bir e-ticaret sitesine sahip olabiliyor, e-ticaret sitesine sınırsız ürün, kategori ve içerik ekleyebiliyorlar. Farklı pazarlama araçlarıyla satışlarını artırabiliyorlar. Gelişmiş SEO uygulaması sayesinde arama motorlarında hızlıca üst sıralara çıkabiliyorlar. Sosyal medya entegrasyonları ve üye olmadan alışveriş olanağı ile hızhca sipariş alınabiliyor. Kendi üye ve bayilerine özel indirim sunabilme olanağına sahip oluyorlar. Tûm cihazlara göre kendini boyutlandıran responsive temalarla, mobil ziyaretlerini satışa döndürebiiiyoriar. 7/24 teknik destek ve acil yardım hattını arayarak yardım alınabiliyor.

Mikro E-Ticaret Entegrasyonu!

  • Mikro Yazılım E-Ticaret Entegrasyonu Nedir?

Mikro Yazılım Run, Jump, Fly Ürünleri İle Trendyol, Hepsiburada,n11,Gittigidiyor Arasında Cari, Ürün, Sipariş, Sipariş Süreci Bilgi Aktarımlarının Gerçekleştiği Bir Dijital Köprüdür.

  • Entegrasyon Sürecinde Arada Farklı Bir Entegrasyon Firması Var Mıdır?

Mikro Bayisi Neprotech Yazılım Ve Bilgi Teknolojileri Mikro Yazılım Müşterileri İçin Bu Entegrasyon Yapısını Özel Olarak Tasarlamıştır. Farklı Herhangi Bir Entegrasyon Firması İle Anlaşması Yoktur.

  • Pazaryerlerinde Satacağım Ürünleri Hem Pazaryerlerine Hem de Mikroyamı Ekleyeceğim?

Mikro Yazılım E-Ticaret Entegrasyonu İle Mikro Yazılım Ürünlerine Eklediğiniz Ürünlerden Hangilerinin Pazaryerlerine Otomatik Olarak Gideceğine Stok Tanıtım Kartından Siz Karar Verin. Belirtilen Tanımlama Doğrultusunda Mikro Yazılım, Ürünleri Otomatik Olarak Pazaryerlerindeki Mağazanıza Yönlendirecektir.

  • Pazaryerlerinde Yapılan Satışlar İçin Mikroda Cari Kartı Açacakmıyım?

Alınan Siparişler Mikroya Aktarım Sırasında Cari Kartları İle Birlikte Otomatik Olarak İnsert Edilir. Böylece Tüm Siparişler İçin Tek Tek Cari Açmanıza Gerek Kalmaz.

  • Sipariş Aktarımlarımda Otomatik Cari Kart Açması Cari Kart Sayımı Oldukça Fazlalaştırmaz Mı?

Bu Konuda Dikkat Edilmesi Gereken Husulardan Biri Bir Müşteriniz Bir Ay İçerisinde Birden Fazla Alışveriş Yapabilir Ve Bu Satışların Toplamı BA BS Olarak Bilenen Brüt Alış Ve Brüt Satış Listesine Dâhil Olabilir. Bu Durumda Cari Kartların Otomatik Açılması Doğru Bulunmaktadır.

  • Sipariş Aktarımlarında Carilerin Yinede Otomatik Açılmasını İstemiyorum Faturamı Nasıl Keseceğim?

Bu Gibi Durumlarda Cari Olarak "MUHTELİF MÜŞTERİLER" Seçeneği Otomatik Olarak Gelecektir.Sipariş Faturalaştığında Asıl Fatura Bilgilerinin Faturaya Yansıdığını Göreceksiniz.

  • Peki Bu Yöntem İle Geçmişe Dönük Faturalarımın Kimlere Kesildiğini Görebilir Miyim?

Muhtelif Müşteriler Olarak Aktarılan Siparişler Asılında Asıl Alıcı Bİlgileri İlede Aktarılır. Sadece Bu Bilgiler Arka Planda Kayıt Altında Tutulacaktır. Rapor Ekranlarına İstenildiğinde Bu Bilgiler Getirilebilir.

  • Pazaryerleri Mağazalarında Alınan Siparişler Mikroya Nasıl Aktarılacak?

Oluşturduğumuz Mikro E-Ticaret Entegrasyonu İle Maksimum 3 DK'da Bir Servis Sağlayıcı Siparişleri Normal Alınan Sipariş Yönetimi Ekranına Gönderecektir.

  • Mikronun Kurulu Olduğu Bilgisayarım Kapalıyken Pazaryerlerinden Alınan Siparişler Aktarır mı?

Pazaryeri Siparişleriniz Bilgisayarınızın Kapalı Olması Durumunda Aktarım İşlemini Bilgisayarın Açıldığı Andan İtibaren Tüm Siparişler Aktarılmaya Başlar.

Servis Sağlayıcı Pazaryerlerinde Bulunan Tüm Siparişleri Mikroya Aktarılan Siparişler İle 3 Dk Ara İle Eşleştirme Yapar Böylece Aktarılmayan Sipariş Söz konusu Olamaz.

  • Pazaryeri Dışında Perakende Ve Toptan Satışlarımız Var. Bu Satışların Faturaları Kesildiğinde Güncel Stok Bilgisi Pazayerlerine Nasıl Gidecek?

Mikro E-Ticaret Entegrasyonu Servis Sağlayıcı Mikro Stok Bilgilerini Baz Alarak Pazaryeri Mağazalarınızda Otomatik Olarak Güncelleyecektir.

 

Detaylı Bilgi İçin Ürünlerimizi İnceleyin

Mikro Run E-Ticaret Entegrasyonu

Mikro Jump E-Ticaret Entegrasyonu

Farklı Sorularınız İçin 0538 025 25 09 Bize Ulaşın

Ürün Talep Formu
Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.