Bize Ulaşın

Demo Setup Linki : https://drive.google.com/file/d/1qHktahY0T-pdbdfyAC1g0wfjxZfcCep0/view

Not: Açılan Pencerede İndir Butonuna Basarak 30 Sn Bekleyiniz.

Aşağıdaki Video Yardımlı İle Ürünü Kolayca Kullanabilir Yedi Gün Ücretsiz Deneyebilirsiniz.

         

Mikro E-Ticaret Entegrasyonu Nedir?

Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly muhasebe programı ürünlerini kullanan, pazaryeri ya da e-ticaret sitelerinde online satış yapan işletmelerin satışa konu olan müşteri, sipariş ve kargo bilgilerinin insan gücüne ihtiyaç duyulmadan akıllı yazılım algoritmaları ile aktarılmasıdır.

Mikro E-Ticaret Entagrasyonunu Kimler Kullanabilir?

Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly muhasebe programlarından birini kullanan işletmeler Mikro E-Ticaret Entegrasyonu uygulamasını kullanabilir.

Mikro E-Ticaret Entegrasyonu İle Hangi Pazaryerleri Entegre Çalışıyor?

Mikro E-Ticaret Entegrasyonunu kullanarak muhasebe programınızı Trendyol, n11, çiçeksepeti, hepsiburada, gittigidiyor, amazon, farmazon pazaryerlerini entegre edebilirsiniz. Entegre olan pazaryerleri sürekli olarak güncellenmektedir. Güncel pazaryerleri için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Mikro E-Ticaret Entegrasyonu Dilediğimde Aktif Hale Getirebilir Miyim?

Entegrasyon Aktif / Pasif özelliği ile dilediğiniz pazaryerinin sipariş entegrasyonunu durdurabilir, devam ettirebilirsiniz.

Pazaryeri Ve E-Ticaret Sitelerinden Gelen Siparişlerin Müşteri Kartları Nasıl Tanımlanıyor?

E-Ticaret Sipariş aktarım işlemlerinde siparişe konu müşteri bilgileri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her sipariş için tek tek müşteri kartları açılabileceği gibi torba müşteri kartında siparişler toplanarak asıl müşteri bilgileri Alınan sipariş evrakı CTR+Q alanında saklanabilmektedir. Fatura dizaynlarında yapılacak teknik ayarlamalar ile fatura bilgileri sipariş CTRL+Q alanından çekilebilmektedir. Böylecek çok sayıda müşteri kartı açılmasının önüne geçilebilmektedir.

Genel Muhasebe Modülünü Aktif Kullanıyorum Otomatik Açılan Cari Kartlara Muhasebe Kodunu Tek Tek Mi Tanımlayacağım?

Nirvana Muhasebe Entegrasyonu Parametrelerinde SEçilen Muhasebe Grup Kodu Cari Kartlara Otomatik Olarak Tanımlanmaktadır. Bu Sayede Muhasebe Entegrasyon Tanımları Yapılmış Olacaktır.

Mikro Yazılım Ürününü Yeni Kullanmaya Başladım Fakat Pazaryerleri Ve E-Ticaret Sitelerimde Bincelerce Ürün Var Hepsini Mikroya Tanımlamalımıyım?

Pazaryerlerine yüklemiş olduğunuz ürünlerin kullandığınız muhasebe programında tanımlanmasına gerek duyulmadan sipariş aktarım sırasında barkod numaraları akıllı yazılım algoritması ile kontrol edilerek renk ve beden detaylı ürünler dâhil olmak üzere tüm bilgileri otomatik olarak tanımlanır.

Fatura Müşteriye Kesiliyor Fakat Asıl Borçlu Pazaryeri, Hesap Takibini Nasıl Yapabilirim?

Müşteri siparişleri faturalama işlemlerinde fatura siparişin alıcısına kesilmektedir. Alıcı ücretin tamamını pazaryerine peşin olarak ödediğinden asıl borçlu işletme için pazaryeridir. Uygulama, fatura kesimi sırasında ilgili Pazaryeri ile alıcı arasında cari hesaplar arası virman dekontu kaydını yaparak pazaryerindeki alacaklarınızı düzenli olarak taklip edebilirsiniz..

Siparişlerimi Belirli Kriterlere Göre Ayırarak Rapor Almak İstiyorum Mümkün Mü?

Siparişlerinizin içeri aktarılmasından önce Sipariş Evrak Seri, Proje Kodu, Sorumluluk Merkezi, Ödeme Planı, Depo gibi özellikleri pazaryeri bazında tanımlayabilirsiniz.

 

 

Ürün Talep Formu
Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?