Bize Ulaşın
Network Altyapı Danışmanlık Hizmeti
Network Altyapı Danışmanlık Hizmeti

Network altyapı hizmeti, internetin olduğu her yerde gerekli duyulabilecek bir hizmettir. Ağ alt yapısı (network alt yapısı), Bilginin üretildiği, depolandığı ve bilgiye erişimin sağlandığı Bilgisayar ve Bilgisayara bağlı cihazların haberleşmesini sağlayan bir sistemdir.

Günümüzde Firmalar için yaşamsal öneme sahip olan ve ses, görüntü, veri aktarımı doğru yapılandırılmış yerel ve geniş alan ağları ile mümkündür. Ağ (network) alt yapıları güvenlik, sağlık, iletişim sektörleriyle beraber aklınıza gelebilecek pek çok alanda kullanılmaktadır.

Ağlar işletme içi sistemlerle entegre veri iletişimi ile ortak bir omurgayı oluşturmaktadır “LAN”.ve yine İşletmeler, Uzak nokta  tedarikçileri ve diğer şubeleriyle ortak bir sistem içinde çalışmakta “WAN”, veri iletişimi çok yönlü sürdürülmektedir.

 Ağ “Network” sistemlerin kesintisiz, kayıpsız, sağlıklı ve de güvenli olarak çalışmalarını sürdürebilmeleri için gerekli olan, yapısal kablolamanın büyük bir titizlikle uygulanması gereklidir.

Bu gereksinimi sağlaması için de Uygun ağ ekipmanlarından oluşan ve profesyonel şekilde dizayn ve kurulumu sağlayacak konusunda uzman ekibin varlığı gereklidir. 

Ağ alt yapıları uzun ömürlü olmak zorundadır. Bu sebepten ötürü, sistemi kuran yetkililer, yapısal kablolama aşamasını büyük bir titizlikle yürütmek zorundadırlar

Provis Bilişim Müşterilerin ihtiyacına göre yeni teknolojilere uyum sağlayabilecek yerel ve geniş alan ağlarının analizi, planlaması, network altyapısı kurulum aşaması öncesi tüm mevcut  ağ yapınızı analiz ederek, güncel ve gelecekteki ağ gereksinimlerinizi saptayarak size en uygun olan network strateji ve dizayn çözümlerini sunar.

Unutulmamalı ki ağ alt yapılarının her an genişletilmesi gerekebildiğinden dolayı, yapısal kablolama yapılırken, ağ sisteminin bu duruma uygun şekillendirilmesi gerekir

Neprotech Yazılım Ve Bilgi Teknolojileri Network Alt Yapısı için Kullanılan Ürün ve Servislerin Analizi; Mevcut altyapı içerisinde kullanılan ürünlerin ve network servislerinin analizinin yapılması, stabil çalışması ve sorun gidermeye yönelik çözümlerin uygulanması konusunda hizmet verilmektedir.

Hizmet Talep Formu
Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.