Bize Ulaşın

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri entegrasyonu ile dünya çapındaki pazarlarla entegre olarak dijital ayak izinizi genişletin ve siparişleri merkezi bir gösterge panosunda takip edin. Ülke sınırlarının ötesine ölçekleyin, küresel geliri artırın ve sevdikleri pazarlarda bir varlık oluşturarak daha fazla müşteriyle bağlantı kurun!

Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Ancak asla yanlış değil. Siz de pazaryeri entegrasyonu ile web sitenizde ki tüm ürünleri pazaryerlerine entegre edebilirsiniz. Böylelikle aynı işi birkaç kere yapmak durumunda kalmaz ve tüm ürünleri tek bir kanal üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Eksiksiz Kanallar Arası Bağlantı

Sorunsuz ve güvenilir pazar bağlantıları, daha genç kitleler için çevrimiçi ürün görünürlüğünüzü sağlamlaştırmak için çok önemlidir. Pazaryeri Entegrasyon platformu, yerleşik pazar katalog şablonlarının yanı sıra niş, yerel ve küresel pazar yerlerine doğrudan API bağlantıları sağlar, böylece bir gecede yeni pazarlara ulaşabilir ve yeni ürünleri çevrimiçi olarak alabilirsiniz.

Pazayeri Entegrasyon Seçenekleri:

Basit entegrasyon: Orgganizatörler prosedürü ETP'de açar, bilgiler otomatik olarak şirketin kurumsal web sitesine gider.

CIS ile Entegrasyon satın alma prosedürü, tanıdık bir kurumsal muhasebe sisteminin arayüzü kullanılarak gerçekleştirilir.

Belgeleri okuyun

Entegrasyon için neye ihtiyacınız var? Gerekli entegrasyon seviyesine karar verdikten  bizimle iletişime geçmeli ve veri alışverişi ve çalışma için teknik protokolü netleştirmek için ortak bir çalışma grubu düzenlemelisiniz. Entegrasyon prosedürünün uygulanması ve hata ayıklanması için zaman dilimi, gereksinimlerinize bağlıdır ve şartname üzerinde anlaşmaya varma aşamasında belirlenir.

 

Satın platformunu, müşterilerin kurumsal bilgi sistemleri, kurumsal elektronik platformlar ve ihaleler hakkında bilgi göndermek için resmi siteler dahil olmak üzere çeşitli harici sistemlerle entegre etme konusunda geniş deneyime sahiptir. Yeni hizmet sayesinde sistemin müşterileri tam anlamıyla tek tıkla alışveriş yapabiliyor. Böylece kullanıcılar, ihtiyaçların belirlenmesinden malların depoda teslim alınmasına kadar tedarik süreçlerini kapsayan tek bir bilgi alanı düzenleyerek önemli ölçüde zamandan ve kaynaktan tasarruf etme fırsatına sahip olur.

Pazaryeri Entegrasyonu Avantajları

Birçok tüketici marka popülaritesi, çok çeşitli ürün seçenekleri ve çok daha fazlası nedeniyle ünlü pazar yerlerini ziyaret eder. Çevrimiçi ticaret genişlemesinin arkasındaki nedenlerden biri, eşsiz teklifler ve avantajlardır. Müşteriler küçük e-ticaret web sitelerini de kontrol ediyor olabilirler, ancak yine de aynı ürünü bu ünlü Pazarlardan satın alıyorlar. Bu, mağazanızı bir pazaryeri ile entegre etmeyi düşünmediyseniz, çevrimiçi potansiyel müşterilerin ve potansiyel müşterilerin çoğunu kaybetmeniz gerektiği senaryosunu kesinlikle açıklar.

Büyük Kitlelere Ulaşım

Bir Pazaryeri ile entegrasyonun en büyük yararı, büyük kitlelerini ürününüze çekmektir. Birçok müşteri, güven eksikliği nedeniyle küçük web sitelerinden ürün satın almıyor. Pazar yeri, potansiyel müşteriler arasında fark edilmek ve onları ürününüzü satın almaya zorlamak için mükemmel bir yerdir. Biraz ilgi bile büyük satışlara ve gelire dönüşebilir.

Tasarruf

Markanızın adını çeşitli pazarlama süreçleriyle ayrı ayrı tanıtmak bazen sizin için verimli olmayabilir. Bu durumda büyük gelir kaybına ve zaman kaybına da yol açabilir. Markanızı popüler hale getirmenin temel yaklaşımları kesin değildir. Pazar yerleri burada devreye giriyor. Yalnızca dijital bir vitrin oluşturmak için daha büyük bir platform sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yoğun tüketici trafiğini de cezbeder. Bu sorunsuz yaklaşım, kesinlikle zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacak ve büyük satışlarla sonuçlanacaktır.

SEO’ya Katkı Sağlar

Müşterilerinizin dikkatini onlara yönlendirmek için ürünlerinizin arama sonuçlarının en üst rafına yerleştirilmesi gerçekten önemlidir. Bir ürün alışveriş yapanlar tarafından görünmüyorsa, satış noktası yoktur. Pazar yerleri ayrıca marka görünürlüğünüzü ve SEO stratejilerinizi artırmanıza yardımcı olur.

Kaliteli E-ticaret Entegrasyonu Hizmeti

Siz de yukarıda bahsedilen avantajlardan faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Neprotech olarak sizlere en kaliteli ve güvenilir entegrasyon yazılımını sunuyoruz. Günümüzde internetin insan hayatında popüler bir hale gelmesi ile önemli bir hale bürünen elektronik ticaret, elektronik entegrasyon hizmetlerini de beraberinde getirmiştir. Neprotech e-ticaret entegrasyonu sayesinde firmalar bir gün içerisinde yeni bir e-ticaret sitesi açarak faaliyetlerini sürdürmeye başlayabilir. Bunun yanı sıra güvenilir bir e-ticaret alt yapısına sahip oldukları için sınırsız bir şekilde ürün, içerik ve kategori ekleyebilirler. Siz de 7/24 teknik destek alacağınız bu entegrasyon hizmetinden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?