Bize Ulaşın

İşletmeniz Bunlardan Birisi Mi ?

Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Müdürlüğü Personel İstihdam Edecek Ve Etmekte Olan İşverenlere Farklı Kanun Kapsamlarında Sigorta Primi Teşviklerinden Yararlanma İmkânı Sağlıyor. Bir Çok İşletme Sigortalı Çalışanlarını Bu Teşvik Kanunlarından En Verimli Şekli İle Yararlandırmak İçin Bağımsız Danışmanlık Firmalarından, Yeminli Mali Müşavir Ve Mali Müşavirlik Ofislerinden Hizmet Alıyor. Özellikle Ay İçerisinde Personel Alım ve İşten Çıkarma İşlemleri Sayılarının Yüksek Olduğu İşletmelerde Danışmanlık Firmaları İle Kontakta Kalmak Ve Süreci Yönetmek Oldukça Zorlaşıyor.

Sizin İşletmenizde De Süreç Böyle Mi İşliyor?

İşletme Tarafından Hazırlanan Personel Bilgileri Danışmanlık Ofislerine İletiliyor. Sizin İşletmeniz Gibi Birden Fazla Müşteri Portföyüne Sahip Danışmanlık Firmaları Yoğun Bir Çalışma Temposu İle Gönderdiğiniz Verileri Analiz Ederek İşletmenizde Çalışan Personellerinizin Hangi Sigorta Prim Teşviki Kapsamında Olduklarını Belirten Excel, XML Gibi Araçlar İle Tarafınıza İletiyor. Personellerinizin Sigorta Prim Teşviklerinden Yararlanabilmesi İçin Bu Verilerde Yeterli Değil Tabi ki. Verilerin İşletmeniz Tarafından Doğru Bir Şekilde Personel Kartlarına İşlenerek Puantaj Hesaplamalarının Tekrar Yapılması Gerekiyor. Akabinde Bildirgeler Hazırlanarak Sosyal Güvenlik Kurumuna Bildiriliyor. Peki, Gerçekten Böyle Mi Olmalı? İşletmenizin Faaliyet Süresi Boyunca Personellerinizin Tüm Teşviklerden Yararlanabilmesi İçin İlla Ki Bir Danışmanlık Firması İle Çalışması Şart Mı? Bunun Başka Bir Çaresi Var!

Danışmanlık Ücreti Ödemeden Sigorta Prim Teşviklerini Almak Mümkün Mü?

İşletmenizde sigorta prim teşviki hesaplama programı olsaydı hiçbir danışmanlık firmasına gerek duymadan çalıştırdığınız tüm personellerin teşviklerden eksiksiz yararlanabilmesini sağlayabilirdiniz. Üstelik bu program kullandığınız ERP programı ile tam entegre olsaydı, personel bilgileriniz otomatik olarak çekilerek her personel için belirttiğiniz teşvik kanunları olması gereken ile karşılaştırılarak en uygun ve en yüksek teşvik kanunu sizin için tespit edilebilirdi. Danışmanlık Firmalarına Vereceğiniz Ücretler de İşletmenin Kasasında Kalırdı.

Nasıl Yapabilirim ?

Aşağıdaki Linkine Tıklayarak Firmamızın Sizler İçin Geliştirdiği portal.primtesvik.com Adresinden Üyelik Kaydınızı Oluşturup Ek Onay Olmadan Beklemeden 5 Dakika İçerisinde Öncelikle 6 Ay Geçmişe Dönük Sigorta Prim Teşvik Kaybınızın Olup Olmadığını Sizler İçin Hazırladığımız Demo Dökümanını Kullanarak Kontrol Edin. Unutmayın Bu Size Hiç Bir şey kaybettirmeyecek!

Demo Linki

https://portal.primtesvik.com/app/register.aspx

Demo Tanıtım

 

“İstihdam İçin Teşvik, Teşvik Yönetimi İçin portal.primtesvik.com”

Ürün Talep Formu
Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?