Bize Ulaşın

CRM TEKLİF PROGRAMI İLE TEKLİF FORMUNUZU GECİKTİRMEDEN, HATASIZ GÖNDERİN. TEKLİF DURUMUNU ANLIK TAKİP EDİN.

Teklif satışın son aşamalarından biri. Uzun uğraşlar sonucunda müşterinizi ikna ettiniz ve teklif verme noktasına geldiniz. Ama teklif verirken hata yapmamanız lazım. Özellikle aynı anda çok sayıda ürün teklifi veriyorsanız veya hazır teklif formu yapınız oldukça zorlu ve karmaşık ise. Hesaplamada yapacağınız bir yanlış size satışı kaybettirebilir. Hızlı olmanız ise rakiplerinizin önüne geçmek için çok önemli. Peki daha önce göndermiş olduğunuz tekliflere kolay ulaşabiliyor musunuz? Yanlışlıkla gönderdiğiniz bir teklifi ya silerseniz? 

CRM Programları içerisinde en iyi teklif programına sahip CRM ile tanışmaya hazır mısınız? CRM Teklif Yönetimi iki farklı tasarımla, sizin iş dinamiklerinize uygun olarak tamamen size özel hazırlanıyor. 

Teklif yapınıza göre hazırlayacağımız ekranlar ile teklif vereceğiniz ürünlerinize, ürün ağacı yapısı ile çok kolay ulaşırsınız. Eğer teklif verirken belli formüller kullanıyorsanız, iskonto oranlarınız değişkense ya da farklı kurlara göre teklif formu göndermeniz gerekiyorsa hazırlayacağımız ara yüz ile tüm işlemleri kolaylıkla size göre özel otomatik olarak hazırlamanızı sağlar, gereken yerlerde manuel değişikliklere izin verecek yapılar kurgulayabiliriz. Dilerseniz teklif hazırlarken maliyetlerinizi ve karlarınızı anlık olarak gösterebiliriz. Teklifinizin toplamı belli bir karlılığın altında ise yapacağımız otomasyonlar ile teklifin gönderilmesini engelleyebiliriz. Müşterileriniz teklifin revize edilmesini ya da farklı opsiyonlarda alternatif teklifler isteyebilirler. CRM Teklif Programı üzerinden ilk oluşturulan teklif kaydı saklı kalacak şekilde revize ve alternatif teklifler oluşturabilirsiniz. Teklifleriniz için Teklif Programı Numaratör Yapısı ile sistematik ve otomatik olarak numara ataması yapabilirsiniz.

TEKLİF FORMLARI VE MAİL ŞABLONU

Oluşturduğunuz teklifleriniz için Teklif Yönetim Sistemi üzerinden Farklı Dillerde (Çoklu Dil Desteği) Teklif Formu, Proforma Invoice ve Packing List gibi size özel olarak tasarlanan formların çıktılarını PDF, Word ve Excel olarak alabilir, CRM yazılımı üzerinden Outlook, Office 365 ve Exchange E-Mail entegrasyonu ile müşterilerinize  gönderebilirsiniz. 

Teklif tamamlandıktan sonra teklif programı üzerinden teklif formuna dönüştür dediğinizde otomatik olarak, CRM programı tarafından teklif formunuz hazırlanmış olur. Formun çıktısı sağlandıktan sonra mail gönder dediğinizde ise kendi mail adresiniz üzerinden ilgili kişilere otomatik şekilde teklifiniz CRM Sistemi ile gönderilir.  Mail içeriği yine size özel tasarlanarak müşterilerinize CRM aracılığıyla iletilir. Aynı zamanda teklif göndermiş olduğunuz müşterinizin cari kaydının üzerine de tekliflerinizi kaydeder. Bu şekilde istediğiniz zaman geçmiş tekliflere kolayca ulaşır, teklifinizi revize edebilir ya da üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

CRM Teklif Programı, teklif formlarını hem web uygulaması üzerinden hem de Mobil CRM üzerinden gönderebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Dilerseniz müşterinizin yanında mobil uygulama üzerinden teklifi hazırlayarak gönderebilirsiniz. 

CRM TEKLİF YÖNETİM SİSTEMİNİN ÖZELLİKLERİ

 • Tekliflerinize CRM Numaratör Yapısı ile otomatik numaralar atanabilir.
 • Çoklu dil desteği ile farklı dillerde ve farklı özelliklerde teklifler oluşturabilirsiniz.
 • Teklif Formu Hazırlama Yapısı ile Teklif, Proforma Invoice ve Packing List  gibi formlarınızın çıktılarını alabilirsiniz.
 • Revize teklifler oluşturabilir ve tekliflerinizin süreçlerini takip edebilirsiniz.
 • Aynı teklif üzerinde veya ayrı teklifler olacak şekilde alternatif teklifler oluşturabilirsiniz.
 • Tekliflerinizi kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.
 • Müşterilerinize tekliflerinizi, Teklif Programı üzerinden mail ile gönderebilirsiniz.
 • Ürünlerinize KDV ve ÖTV ekleyebilirsiniz ürünlerinize çoklu iskonto uygulayabilirsiniz.
 • Ürün ağacı yapısı mevcuttur, teklifler üzerinde ürün konfigürasyonu yapabilirsiniz. 
 • Ürünlerinize resim ekleyebilirsiniz. Teklif formlarınızda ürün resimlerinin gösterilmesi sağlanmaktadır.
 • Çoklu ürün seçimi yapabilir ve ürün sayısı fazla olan tekliflerinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.
 • Merkez bankası entegrasyonu ile kurları otomatik olarak alabilir, farklı para birimlerinde teklif oluşturabilir ve parite kullanarak para birimleri arasında teklif üzerinde geçişler yapabilirsiniz. Ürün bazında aynı teklif üzerinde farklı para birimleri ile teklif oluşturabilirsiniz.
 • Tekliflere fiyat listeleri bağlayarak firmalara / ürünlere özel oluşturduğunuz iskonto oranlarına göre tekliflerinizi oluşturabilirsiniz.
Ürün Talep Formu
Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?