Bize Ulaşın
ERP Uygulama Danışmanlığı
ERP Uygulama Danışmanlığı

Neprotech, e-Dönüşüm projelerinin başarısı için mevcut yapıyı tanımlar, beklentileri ortaya çıkartmanıza yardımcı olur. Analizini gerçekleştirdiği iş süreçleri ile maliyet ve zaman kaybının önüne geçer, hedefe kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Tanımlama: Neprotech, işletmenin var olan organizasyonel yapısını ve süreçlerini hızlandırılmış analiz çalışmasıyla en doğru şekilde tanımlar, dokümante eder ve ERP sisteminin işletmenize en doğru şekilde uyarlanmasını sağlar.

Fit-Gap: Neprotech, işletmede gerçekleştirilen süreç tanımlama ile ERP sistemini karşılaştırır. Fit-Gap analizi ile işletmeye uygun implementasyonu ve hangi süreçlerde özel geliştirim ihtiyacı olduğunu belirler.

Proje Ekibine Aktarım: Neprotech, dokümante ettiği tanımlama ve FitGap analiz sonuçlarını proje ekibine aktarılarak, doğru implementasyon sürecinin başlatılmasını sağlar.

  • Düşük verim,
  • Kalitesiz ürün,
  • Sorumlusu belli olmayan süreçler,
  • İletişim kopuklukları kaynaklı hatalar vb.

Neden ne olursa olsun firmalar üstesinden gelemedikleri, sıkıntılar yüzünden yeniden yapılanmaya ihtiyaç duyarlar. Bu noktada, kapsamınız ister kurumsal yapılanma ister E-Dönüşüm olsun başarılı bir ERP geçiş süreci için Neprotech, size ihtiyacınız olan en iyi hizmeti sunar.

Hizmet Talep Formu
Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.