Bize Ulaşın
Yazılım Geliştirme
Yazılım Geliştirme

Bilişim teknolojileri konusunda uzman kadromuz ile, yazılım projelerinizde sizin için en uygun özel yazılım geliştirme hizmetini sunuyoruz.

Tüm özel yazılım geliştirme hizmeti süreçlerimizde SPICE Kalite Yönetim Sistemi, PMI ve Agile proje yönetim metodolojilerini kullanmaktayız.

Özel yazılım geliştirme hizmetinde nasıl bir yol haritası izliyoruz?

Özel yazılım geliştirme hizmeti adımlarımız aşağıdadır:

Geliştirim Aşamaları
Geliştirim Aşamaları

Adım 1. Müşteri taleplerinin belirlenmesi: İş analistlerimiz, müşteriyi ziyaret ederek müşteri taleplerini belirler. Müşteri Talepleri Dokümanını hazırlar.

Adım 2. Gereksinim analizi: Yazılım uzmanlarımız, Müşteri Talepleri Dokümanını kullanarak Yazılım Gereksinimleri Dokümanını hazırlar.

Adım 3. Tasarım: Yazılım uzmanlarımız, Yazılım Gereksinimleri Dokümanını kullanarak, Yazılım Tasarım Dokümanını hazırlar.

Adım 4. Kodlama: Yazılım uzmanlarımız, Yazılım Gereksinimleri Dokümanı ve Yazılım Tasarım Dokümanına göre yazılım kodlamasını gerçekleşirir, kodları gözden geçirir ve birim testler yapar.

Adım 5. Test: Test uzmanlarımız, Yazılım Gereksinim Dokümanını içerisindeki gereksinimleri test eden senaryolardan oluşan Yazılım Test Dokümanını üretir ve kalifikasyon testleri yapar. Hata bulunursa, yazılım uzmanı hatayı giderir ve test uzmanına geri iletir. Bu çevrim, tüm hatalar giderilinceye kadar devam eder.

Adım 6. Müşteri testleri: Yazılım, müşteri ortamında test edilir. Hata bulunursa, yazılım uzmanı hatayı giderir ve test uzmanına geri iletir. Bu çevrim, tüm hatalar giderilinceye kadar devam eder.

Adım 7. Sürüm yayınlama: Sürüm Yöneticimiz, müşteri testlerinden geçen yazılımın son sürümünü müşteriye yayınlar.

Adım 8. Bakım: Müşteri yazılımı ile ilgili herhangi bir hata tespit ederse veya değişiklik talep ederse, gerekli düzeltmeler ve güncellemeler yapılır.

Hizmet Talep Formu
Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.