Bizi Arayın
Bize Yazın
Bize Ulaşın

2015’den bu yana yenilikçi ve özelleştirilmiş kurumsal iş çözümleri üretmeye odaklanan Neprotech Bilgi Teknolojileri, müşterilerinin her türlü taleplerine en hızlı şekilde yanıt verme ilkesiyle hareket ediyor.Her sektör ve ölçekteki işletmelerin verimli performans, doğru ve zamanında karar, yüksek karlılık, öne çıkaran rekabet gücü, istikrarlı büyüme, sağlam ve yenilikçi iş yönetimi beklentilerini ve hedeflerini karşılayan çözüm ve uygulamalar geliştiriyor.

Kendi yetiştirdiği güçlü, deneyimli, uzman kadrosuyla da öne çıkarak müşteri odaklı yaklaşımıyla, yüzde yüz sorumluluk ilkesiyle hizmet vererek, müşterilerinin her zaman yanında yer alıyor.

ERP yazılımları ve İşletmelerin SGK Ve İşkur süreçlerinin bütünleşik bir yapıda yönetilmesine ve bir işletmedeki tüm işlemlerin raporlanabilir veriye dönüştürülmesine olanak sağlayacak çözümler sağlayarak firmalara doğru zamanda doğru karar vermelerine yardımcı olacak araçlar sunma görevini benimseyerek, gelecekte de bu misyonunu kaybetmeyecek, her geçen gün daha da iyi çözümlerle müşterilerine hizmet sunacaktır.

Sunduğu kapsamlı Dijital Dönüşüm Danışmanlık hizmeti ve çözümleriyle müşterilerinin hızlı, gerçekçi ve güncel bilgi akışı sayesinde, önemli ve ihtiyaç duyulan bilgileri en verimli şekilde kullanıp, doğru ve zamanında kararlar vererek başarı elde etmelerine yardımcı oluyor. Müşterileri için tasarladığı, geliştirdiği ve kurduğu sistemlerle firmaların asıl işlerine odaklanıp yoğunlaşmalarına, değişen dinamiklere uyum sağlamalarına, bu sayede rekabette öne çıkmalarına olanak tanıyor.

Destek çağrısı yap.
Öğrenmek istiyorum!
Eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.
Uzman birine ihtiyacım var!
Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.
Satın almak istiyorum!
Not bırakın, sizi arayalım.
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?